|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:49 | 06.25.2024

У Новгороді-Сіверському вчаділа ціла родина

15 січня у квартирі двоповерхового будинку у Новгороді-Сіверському медики виявили трьох людей без ознак життя – чоловіка, жінку та малолітню дитину.

34563464567567675Попередньо правоохоронці встановили, що 40-річний чоловік та його 38-річна дружина і 4-річна донька, які проживали у цій орендованій квартирі, загинули від отруєння чадним газом. Остаточна причина смерті людей буде відома після проведення експертиз. Пожежі у помешканні не було, рятувальників на гасіння не викликали. На сполох забила бабуся, яка не додзвонилася зранку ні зятю, ні дочці, яка цього дня не вийшла на роботу. Після опівдня, навідавшись до них, бабуся виявила усіх без ознак життя.
За фактом загибелі родини слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України – "Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки". Як повідомляє ДСНС України на своїй офіційній Facebook-сторінці, витік чадного газу, ймовірно, стався через порушення правил експлуатації газового котла.

Схожі матеріали (за тегом)