|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:35 | 06.25.2024

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні земляки, дорогі побратими з ТОВ «Земля і воля»!

З болем у серці, з тяжкими думами в ці трагічні і жертовні для нас, українців, дні не можу, як годилося б, побажати всім нам веселого Різдва і щасливого Нового року. Хай би він був для України, із Божою допомогою, хоча б не таким важким, жорстоким і кривавим, як два попередні роки випробувань великою війною.

Агресор усе ще лютує, засіває руїнами нашу святу землю. Багато земляків вже віддали за неї найдорожче – своє життя. І хочеться вірити, що нині святими янголами вони дивляться на нас із небес. Світлу і вічну пам’ять про них навіки збережемо в своїх серцях.

Благословенні хай будуть і руки, які сіяли і збирали золоте збіжжя у дні воєнного лихоліття, незважаючи на ракетний терор, розпочатий нинішнім іродом.

Доземно вклоняюся доблесним захисникам України, багато з яких – вчорашні хлібороби, і тим, хто загинув смертю хоробрих за її незалежність і територіальну цілісність.

Колектив «Землі і волі» ніколи не залишить без допомоги молодих вдів і матерів полеглих, котрі своїх синів, чоловіків, батьків, братів благословили на жертовний подвиг в ім’я України. Робимо все можливе для жаданої Перемоги. Завдяки отриманим прибуткам щомісячно виплачуємо зарплати найбільшому в громаді трудовому колективу, перераховуємо державі мільйонні податки, що йдуть передусім на зміцнення Збройних Сил України, на соціальні потреби нужденним українцям. Допомагаємо рідній армії технікою, будівельними матеріалами. Це наш святий обов’язок!

Завдяки сумлінній праці у нас є хліб і до хліба. Як не важко з реалізацією добірного зерна, але до кінця року постараємося закінчити виплату пайовикам коштів за оренду землі. Тож і в цієї категорії наших виробничих партнерів, сподіваюся, будуть не бідними святкові столи. Додаткові мільйони надійдуть і до бюджету громади. Допомагаємо ветеранам, лікарням, школам, людям з тяжкими недугами і, звичайно, інвалідам, котрі повернулися скаліченими з поля бою. Продовжуємо жити дружною роботящою родиною.

Скажу від щирого і зболеного серця: «Слава нації і смерть нашим ворогам»! І не вщухне цей невимовний біль в наших душах, аж доки не прийде жадана Перемога.

Слава Господу, що благословляє всіх нас на добрі і праведні справи – ростити хліб для всіх, хто його чекає.

З Новим роком і Різдвом Христовим! Усім здоров’я, миру і добра!

 

Леонід ЯКОВИШИН, Герой України, народний депутат України першого скликання, кандидат економічних наук, публіцист

Схожі матеріали (за тегом)