|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:06 | 06.25.2024

24 грудня в Бобровиці на 87-му році життя помер Черняков Євгеній Іванович

Його трудовий шлях викладача суспільних предметів розпочавcя у Майнівському радгоспі-технікумі, куди в 1967 році приїхав із дружиною Валентиною Онисимівною, яка влаштувалася на роботу викладачем економіки. Молоді педагоги невдовзі очолили предметні комісії з фахових дисциплін.

234345345324534Більше 32-х років Євгеній Іванович присвятив навчанню й вихованню спеціалістів сільськогосподарського виробництва, прищеплював їм любов до землі, взагалі до праці, виховував молоде покоління правдивою історією Вітчизни. Навчальні групи, де він був куратором, вважалися кращими на курсі й по технікуму, виборювали призові місця у змаганнях між групами інших сільськогосподарських навчальних закладів. Після виходу на пенсію працював у ТОВ «Земля і воля», поки дозволяло здоров’я. З дружиною Валентиною Онисимівною виростили прекрасну дочку Іру, яка з чоловіком Володимиром подарували їм внука і внучку, а ті порадували їх п’ятьма правнуками.

Провести Євгенія Івановича останньою земною дорогою прийшли багато колег із технікуму (коледжу) і товариства «Земля і воля», просто друзів і сусідів. Усі скорботно згадували, якого надійного товариша, наставника і вчителя втратили.

Глибокі й щирі співчуття висловлюють працівники товариства «Земля і воля» виконавчому директору товариства Валентині Онисимівні Черняковій з приводу смерті чоловіка Євгенія Івановича, співчувають також всім рідним покійного. Хай земля йому буде пухом!

Схожі матеріали (за тегом)