|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:25 | 06.25.2024

Прикордонна громада отримала пожежне авто

Прикордонна громада отримала пожежне авто

Новгород-Сіверський пожежно-рятувальний підрозділ отримав черговий пожежний автомобіль, який безкоштовно передали бельгійці як гуманітарну допомогу. Перевезти машини з Бельгії до України допомогли представники благодійної організації «Крила звитяги».

Це вже не перша допомога від бельгійців для прикордонної громади, яка постійно потерпає від російських обстрілів. Ще навесні Бельгія почала підтримувати Новгород-Сіверську громаду у відновленні і зміцнені її інфраструктури, яка день у день піддається руйнуванням від обстрілів.

Влітку бельгійці передали цій громаді дві евакуаційні машини, одну пожежну та 20 велосипедів. Наразі ж автопарк місцевої пожежної частини поповнив ще один автомобіль.

«Цього разу наші бельгійські друзі, за сприяння Новгород-Сіверської міської ради та безпосередньо завдяки Благодійному фонду «Крила Звитяги», безоплатно передали в користування пожежний автомобіль на базі «Форд Транзит». Ми щиро вдячні за таку необхідну техніку бельгійцям, Благодійному фонду «Крила Звитяги» та керівництву Новгород-Сіверської міської ради за сприяння в отриманні», – написав керівник Новгород-Сіверського районного відділу ДСНС Андрія Анікієнка.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)