|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:24 | 06.20.2024

Матір Божа воїна зустріла, зовсім юного Героя

На площі Бобровиці зранку минулого вівторка відбувся багатолюдний траурний мітинг «вічна пам'ять Героям», на якому рідні, побратимі, друзі, земляки прощалися із загиблим 21-річним захисником Вітчизни.

DSC00196 1

Його несли, а він лежав - відважний, молодий...

 

Капрал поліції Михайло Кулакевич народився 19 вересня 2002 року в селі Вороньки на той час Бобровицького району (тепер Ніжинського) Чернігівської області. Після закінчення місцевої сільської школи навчався в приватному вищому навчальному закладі «Економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом», одержав диплом із спеціальності «Право».

DSC00216 1

Осиротіла мати, син додому ніколи не прийде

 

З початку січня 2022 року до лютого 2023-го працював у поліцейському взводі полку поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції України в Києві. З лютого 2023 року – у поліцейському взводі управління поліції особливого призначення (штурмовий полок «Сафарі» Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України “Лють”».

DSC00211 1

Настане розплата й для ката

DSC00210 1

Загинув відважний захисник України 20 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання біля села Курдюмівка Бахмутського району Донецької області. У горі та скорботі залишилася мама Інна Сергієнко, рідні, друзі, побратими, яких багато зібралося провести Михайла на небо останньою земною дорогою.

Від імені Бобровицької громади висловив співчуття рідним Героя виконувач обов’язків міського голови Геннадій Іванюк. Подякував рідним мужнього бійця, який віддав життя за мир і спокій в рідному селі й по всій Україні, вніс неоцінимий вклад у перемогу над лютим ворогом.

DSC00207 1

Почесна варта

 

Про надто відважного бійця штурмової бригади штурмового полку слово мав побратим, котрий наголосив, що капрал Кулакевич був прикладом при виконанні бойових завдань, не гнувся перед ворогом, завжди був готовий кинутись на допомогу побратимам.

Від Бобровицького відділення поліції дякував рідним за такого воїна-поліцейського заступник начальника відділення Сергій Вощевський.

DSC00213 1

За вічний спочинок й упокій відспівали

 

Присутні на мітингу живими квітами обклали труну з тілом загиблого Героя, хвилиною мовчання вшанували пам'ять про нього, яка назавжди залишиться в серцях земляків, впишеться в довічну історію рідного краю й усієї Вітчизни.

Панахиду за убієнного героя відправив благочинний Бобровицького округу ПЦУ отець Тарас. Заупокійне відспівування відбулося в рідному селі Вороньки, де й провели Героя до місця останнього спочинку.

 

Григорій ВОЙТОК

Схожі матеріали (за тегом)