|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:10 | 06.25.2024

Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня у Бобровицькій міській раді відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

1702540877036

«Шановні ліквідатори аварії, без вашої самопожертви і відваги наслідки катастрофи могли бути набагато більшими та трагічнішими. Дякуємо вам за порятунок людства та природи!

Ми ніколи не забудемо тих, кого з нами немає поряд, хто, не вагаючись, взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, і заплатив найдорожчу ціну, віддавши своє життя. Із глибоким сумом схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв-ліквідаторів, які пожертвували собою заради нас і наших нащадків.

1702540877055

Нехай ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, нехай залишиться тільки пам’ять про ті моторошні події, які навчать нас цінувати нашу Землю, природу, мир, спокій та людське життя», – сказав перший заступник міського голови Володимир Данішевський.

Спогадами про страшні дні Чорнобильської трагедії поділився голова громадської організації «Об’єднання чорнобильців Бобровиччини» Анатолій Кекух.

Володимир Данішевський вручив Почесні грамоти Бобровицької міської ради Петру Івановичу Гусаруку, жителю с. Марківці, ліквідатору наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (А категорії) та Сергію Якимовичу Гаврилюку, жителю м.Бобровиця, ліквідатору наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (1 А категорії).

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто загинув від «мирного атому». До пам’ятного знака ліквідаторам і постраждалим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС поклали квіти.

 

Бобровицька міська рада

Схожі матеріали (за тегом)