|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:25 | 07.15.2024

Чернігів отримав 10 автобусів

Чернігів отримав 10 автобусів

Минулого тижня Чернігівщину відвідали латвійська делегація. Приїхали не просто з робочим візитом, а ще й передати десять пасажирських автобусів марки Solaris Urbino від Ризької міської ради місту Чернігову.

Латвія – країна, яка однією із перших підставила своє плече Чернігівщині. Через урядові організації, муніципалітети, благодійні організації вона вже надала і продовжує надавати потужну допомогу громадам, закладам освіти, медицини Чернігівщини. Це і комп’ютерна техніка, і шкільне приладдя, і генератори та енергозберігальне обладнання. Активну участь латвійці беруть у відбудові зруйнованого житлового фонду та облаштуванні безпечних умов у закладах освіти.

«Рига буде і завжди була з Україною. Рига допомагає Україні з першого дня війни. Цього разу ми надаємо 10 автобусів Чернігову. І дуже сподіваємося, що вони допоможуть довозити дітей до школи або перевозити жителів міста», – сказав заступник голови Ризької міської ради Едвардс Ратнієкс. І додав, що автобуси наповнені гуманітарною допомогою, яку зібрали жителі Риги під час тижня патріотів.

Нові автобуси поповнять фонд громадського транспорту Чернігова і вже найближчим часом вийдуть на маршрути.

Крім того, мер міста Огре від своєї громади передав чотири автомобілі для 1-ої окремої танкової Сіверської бригади та військових, які захищають Україну на Чернігівсько-Сумському напрямку.

123345646544

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)