|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:51 | 02.25.2024

Російські терористи знову атакували Семенівку

Пізно ввечері 8 листопада російські військові обстріляли центр прикордонного міста Семенівки Новгород-Сіверського району. На щастя, обійшлося без людських жертв, проте є чималі пошкодження приватних будинків та адміністративних приміщень.

Ворожий обстріл припав на центральну частину міста. Як наслідок – пошкоджені 11 приватних будинків та комунальне підприємство, господарчі споруди мирних мешканців.

Більша частина обстрілу припала саме на приватний сектор, де житлові будинки зазнали пошкоджень різного ступеню. На щастя, обійшлося без людських жертв.

546436564532

4566356635451

В двоповерховій адмінбудівлі, в якій знаходилися відділення пенсійного фонду та відділення податкової інспекції, найбільше постраждав другий поверх. Також є дірки від уламків на стінах та дверях.

Один зі снарядів впав на місцевому цвинтарі, зруйнувавши три могили та кілька пошкодивши. Залишилися вирви і від попадання снаряду на території місцевого парку Семенівки. Всього нарахували майже двадцять приходів, ймовірно з САУ 152 мм та РСЗВ.

Загалом же протягом 8 листопада росіяни зі своєї території 24 рази обстріляли прикордоння Чернігівської області. Прикордонники зафіксували 206 вибухів. Обстрілів зазнали Новгород-Сіверська, Семенівська, Сновська та Городнянська громади.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)