|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:01 | 07.13.2024

Бійцям 1-ї танкової передали пересувний стоматкабінет

Бійцям 1 окремої танкової Сіверської бригади передали медевак та стоматологічну мобільну установку, а також ліки та речі першої необхідності.

«У нас це традиція. Ми з першою танковою співпрацюємо дуже давно. Ми відчуваємо, наскільки хлопці віддані своїй справі. За їхніми спинами ми себе почуваємо впевнено. Це багато чого вартує», – зазначила голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко. «Перша танкова захистила нас і продовжує захищати сьогодні, тому ми намагаємося допомагати їм якомога більше».

76874667865

Андрій Жиденко, Леонід Хода, Олена Дмитренко, Дмитро Блауш, Віталй Рудник

 

«Машина, переобладнана під стоматологічний кабінет, – це своєрідний ексклюзив, яким ми хотіли забезпечити бійців 1 танкової бригади. У жодного іншого підрозділу ми не бачили пересувного стоматологічного кабінету, хоча це – необхідність, про яку нам говорили командири», – сказав заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш.

Стоматологічну мобільну установку вдалося обладнати завдяки колективу Чернігівської обласної лікарні. Генеральний директор закладу Андрій Жиденко розповів, що працівники перерахували свій заробіток за день. Загалом вдалося зібрати 900 тисяч гривень. Частину коштів витратили на закупівлю дронів, решту – на стоматологічну мобільну установку. «Цей кабінет, який повністю оснащений сучасним обладнанням, дасть змогу надавати медичну допомогу в умовах бойових дій та дійсно допомогти в збереженні здоров'я наших військовослужбовців», – зазначив Андрій Жиденко.

Представники Гончарівської громади передали нашій бригаді речі першої необхідності та обладнання. За словами Гончарівського селищного голови Віталія Рудника, жителі громади сприймають допомогу військовослужбовцям нашої частини близько до серця, як допомогу своїй родині.

Ми дякуємо кожному, хто долучився до зборів, завдяки кому вдалося закупити автомобілі та необхідне обладнання. Дякуємо представникам органів місцевого самоврядування за підтримку. Співробітництво цивільного та військового секторів – це втілення єдності та згуртованості українського народу. Ваша віра в нас збільшує нашу міць, максимізує нашу рішучість щодо остаточного знищення ворога.

Переможемо разом! Усе буде Україна!

 

За інф. 1-ї окремої танкової Сіверської бригади

Схожі матеріали (за тегом)