|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:50 | 02.25.2024

Нові керівники поліції районів

Начальник обласної поліції Іван Іщенко представив нових керівників райвідділів поліції у Прилуках та Ніжині

457568678423 жовтня начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Іван Іщенко представив особовому складу поліції Прилуччини нового керівника – підполковника поліції Василя Ободовського та нового очільника Ніжинського райвідділу поліції – підполковника поліції Володимира Цвігуна.
Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Прилуцького райвідділу поліції Василь Ободовський несе службу вже 20 років, має великий досвід оперативної та слідчої роботи. Перед призначенням на Прилуччину обіймав керівні посади в Одеській та Вінницькій областях. Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Ніжинського райвідділу поліції Володимир Цвігун пройшов шлях від дільничного офіцера, до керівних посад у підрозділах поліції на Одещині та Вінниччині.
Під час заходів керівник обласної поліції Іван Іщенко поспілкувався з присутніми головами громад та представниками місцевого самоврядування й обговорив першочергові кроки у напрямку розбудови безпекових проєктів на теренах Чернігівщини.
Як зазначив керівник обласної поліції Іван Іщенко, першочерговими завданнями залишаються створення безпекового простору для спокою наших громадян і надання їм якісних поліцейських послуг, а також протидія злочинності та підтримка правопорядку в громадах.

Схожі матеріали (за тегом)