|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:31 | 05.27.2024

Поліцію області очолив Іван Іщенко

13 жовтня, заступник Голови Нацполіції – начальник кримінальної поліції Андрій Нєбитов представив особовому складу нового начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області – полковника поліції Івана Іщенка. До цього він очолював поліцію Вінниччини.

665756776355Андрій Нєбитов подякував за більш ніж трирічну службу на чолі колективу поліції Чернігівщини Володимирові Нідзельському, який надалі буде проходити службу в центральному апараті НПУ.
«Головне наше завдання – довіра людей, яка здобувається через їх захист від злочинних посягань і війни, оборона нашої держави та максимальне сприяння силам безпеки й оборони країни. Іван Іщенко – досвідчений керівник, який має необхідні знання і досвід, аби дійсно зробити Чернігівщину кращою. Переконаний, що він продовжить позитивні напрацювання і надалі розвиватиме та посилюватиме поліцію області», ­– сказав Андрій Нєбитов.
Новопризначений керівник Іван Іщенко зазначив:
«Переконаний, що спільно з Чернігівською військовою адміністрацією, органами місцевого самоврядування та правоохоронними відомствами ми зробимо Чернігівщину безпечнішою. Я завжди працюю над втіленням безпекових проєктів, впровадженням новітніх технологій, щоби створити безпекове середовище в регіоні. Тому впевнений, що всі разом зробимо поліцію Чернігівщини сильнішою, кращою та професійнішою, аби кожен мешканець регіону почувався безпечніше».
Новий очільник поліції Чернігівської області Іван Іщенко окреслив основні завдання і пріоритетні напрямки роботи.
«У планах: максимально забезпечити автотранспортом, технікою та іншим устаткуванням поліцейських; у співпраці з місцевою владою розширювати впровадження безпекових проєктів. На контролі: якісне документування воєнних злочинів рф; допомога населенню в евакуації у прикордонних населених пунктах; підтримка родин загиблих правоохоронців; криміногенна обстановка, правопорядок і миттєве реагування на всі звернення громадян», — зазначає Іван Іщенко на своїй сторінці у Фейсбуці.
Також головний поліцейський Чернігівщини обіцяє ретельно проаналізувати кадрову ситуацію в області.
«Вимагатиму: повної віддачі, взаємодії та відданості обов’язку всіх підрозділів поліції. Будемо відвертими: очікування та вимоги від суспільства до поліцейських тільки зростають. І саме наша відповідальність – створити всі умови безпеки для людей й забезпечити надання кваліфікованих поліцейських послуг. Нам є над чим працювати і є до чого прагнути. Щодо кадрових змін, які всіх цікавлять, можу сказати одне – кожен на своєму місці має робити свій внесок у Перемогу і не інакше. Найближчим часом вивчу стан справ у поліції Чернігівської області та проаналізую оперативну обстановку й обов’язково зустрінусь із представниками ЗМІ», — зазначив Іван Іщенко.

Схожі матеріали (за тегом)