|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:28 | 06.23.2024

Герої без зброї: з професійним святом привітали рятувальників Чернігівщини

Щорічно 17 вересня відзначається свято мужньої та героїчної професії – День рятівника. З цієї нагоди працівників Головного управління ДСНС в області привітали і подякували за щоденну самовідданість представники влади, правоохоронних органів та військові.

Герої без зброї першими прибувають на надзвичайні ситуації, щоденно рятують людей та майно, ліквідують наслідки ворожих обстрілів та пожеж.
Під час повномасштабного вторгнення підрозділи Головного управління ДСНС в області ліквідували 1206 пожеж, які виникли внаслідок бойових дій; 192 рази залучались до проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт. З-під завалів врятовано 69 осіб, 147 людей евакуйовано, деблоковано тіла 170 загиблих. Піротехніки виявили та знищили понад 52 тисячі вибухонебезпечних предметів, обстежили 40 тисяч гектарів територій, 266 об’єктів інфраструктури та життєзабезпечення населення.

78867845
«Ви завжди там, де «прильоти», де загроза життю людей. Які б не були виклики, ви першими приходите на допомогу там, де вона вкрай потрібна. Навіть якщо під загрозою ваше власне життя та здоров’я. Завжди повертайтесь додому зі служби цілими та неушкодженими», – побажала рятівникам голова обласної ради Олена Дмитренко.
Пам’ять полеглих Героїв-рятувальників зібрання вшанувало хвилинною мовчання.
За самовідданість і високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника вручено відзнаки, почесні грамоти, подяки.

Схожі матеріали (за тегом)