|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:49 | 06.12.2024

У селі Піски відкрили ігрову кімнату

25 липня в Пісківському будинку культури Іванівської громади відбулось відкриття ігрової кімнати для дітей. Тепер місцева молодь зможе проводити своє дозвілля в світлому і обладнаному приміщенні будь-коли.

«Під ігрову кімнату відвели колишній зал засідань. Він вже давно стояв пусткою, і в ньому нічого не проводилось. Коли на наших територіях були рашисти, то зал був таким собі гуманітарним штабом, де збирали гуманітарну допомогу: одяг, продукти для всіх кому потрібно було, – розповідає бібліотекарка Світлана Андросенко. – Зараз же зал знову пустував, і ми вирішили організувати там місце, де б наші діти могли проводити своє дозвілля».

igtova1

Допомогли у створенні кімнати і діти, і дорослі.

«Разом з директором нашого будинку культури Миколою Грушуном ми попросили наших фермерів і підприємців, які працюють на території села, допомогти фінансово, – продовжує Світлана Андросенко. – І всі відгукнулися, за що їм велика дяка: Микола Притиковський, Сергій Лазар, Григорій Ткаченко, Оля Гарус, Микола Ганжа. На ті кошти, які вони виділили, ми закупили фарбу для підлоги, м’які пуфи, щоб дітям було зручно сидіти, і екран для перегляду фільмів. Також Антоніна Сатарова, Валетина Гарус і Станіслав Тимошенко закупили ковдри.

Дуже радувало те, що самі діти активно брали у участь у підготовці кімнати дозвілля».

concer

На відкриття ігрової кімнати зійшлося чимало людей, а діти підготували святковий концерт.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ, фото Світлани Андросенко

Схожі матеріали (за тегом)