|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:20 | 07.23.2024

Відкрито рух відремонтованим мостом

9 червня на дорозі М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі відкрили проїзд ще одним відремонтованим мостом поблизу обласного центру.

120623Як повідомили в Службі відновлення та розвитку інфраструктури області. Це вже п’ятий повноцінно відновлений міст, який зазнав руйнувань під час активних бойових дій у лютому-березні 2022 року. Міст на об‘їзній Чернігова був пошкоджений наполовину полотна. Тимчасово рух транспорту більше року, після деокупації області, здійснювався по одній його стороні. 9 червня відкрили рух по всіх смугах мосту. Тепер для руху транспорту вільні чотири смуги руху, що суттєво підвищує безпеку і пропускну здатність. Ця ділянка дороги приймає на себе значний потік легкового та вантажного транспорту, який їде в бік Чернігова та інших громад області.
Капітальний ремонт пошкодженої частини шляхопроводу був розпочатий з демонтажу пошкоджених конструкцій наприкінці 2022 року. Далі були встановлені опори, влаштована прогонова будова, укладене асфальтобетонне покриття, відремонтовані підходи до мосту. Зараз там завершують роботи по встановленню металевого бар‘єрного огородження.
На Чернігівщині в ході бойових дій були зруйновані або пошкоджені 27 мостів. Нині вже п'ять мостів відновлені капітально, ще на двох локаціях встановлені збірні модульні мости з Франції.

Схожі матеріали (за тегом)