|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:47 | 06.13.2024

Співробітники газети «Чернігівщина» отримали нагороди від військових

Офіцер ОК «Північ» Збройних Сил України «Морпех» завітав до офісу обласної газети «Чернігівщина», щиро привітав колектив із Днем журналіста за дорученням командувача військ ОК «Північ», бригадного генерала, Героя України Дмитра Красильникова та командувача Об’єднаних Сил ЗСУ, генерал-лейтенанта, Героя України Сергія Наєва і вручив почесні нагороди. Колектив обласної газети «Чернігівщина» відзначений Подякою ОК «Північ».

«Своїми вчинками і наполегливою працею Ви даєте відчути нашу єдність і непереможність. Усвідомити, що ми – нація, яку лише гартують виклики та загрози. А наше спільне завдання – зберегти Українську Державу для майбутніх поколінь українців. У спільній боротьбі ми переможемо!

usiraz

Від імені керівництва ОК «Північ» Збройних Сил України хочу висловити Вам щиру подяку за всю ту підтримку, яку Ви надаєте. Честь і шана Вам. Дякуємо Вам за все. Разом – до Перемоги. Слава Україні! Героям слава!» – написав у Подяці Дмитро Красильников.

Також Подякою ОК «Північ» ЗСУ за підписом Героя України Дмитра Красильникова нині нагороджена дизайнер газети «Чернігівщина» Світлана Онищенко.   

sviony

Нагрудним знаком «За службу і звитягу» III ступеня командувача Об’єднаних Сил ЗСУ, Героя України Сергія Наєва нагороджені редактор обласної газети «Чернігівщина» Сергій Дзюба, журналісти газети Віталій Назаренко і Марія Пучинець та коректор Катерина Махлай.

dzuvase

marpu

naza

kamaxl

Генерал-лейтенант Сергій Наєв із великою цікавістю прочитав книжку «Чернігів у вогні. Зметем орду, відправимо до пекла!» про героїчну оборону Чернігова та Придесення від російських загарбників і відзначив її високий рівень, надзвичайну важливість та актуальність. Адже тут зібрано унікальні матеріали – спогади наших відважних бійців, медиків, волонтерів та жителів, котрі самовіддано допомагають ЗСУ, а також розповіді людей про життя під час ворожої окупації, свідчення про жахливі злочини рашистів.

naev

Як відомо, ця книга – спільний проект редакції газети «Чернігівщина», ОК «Північ» та Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка об’єднує творчих людей із 70-ти держав. Всі матеріали оприлюднені в газеті «Чернігівщина», на популярних порталах і в соціальних мережах. Книга вже тричі успішно перевидавалася, а її повна електронна версія наразі розміщена на шести порталах, зокрема на сайтах Міністерства оборони України та ОК «Північ». Творці книжки нагороджені міжнародними преміями імені Джека Лондона (США, м. Сан-Франциско) та Антуана де Сент-Екзюпері (Франція, м. Париж).  

Нині готується до друку продовження – збірка «Чернігів у вогні. Книга друга».

«Це – наш внесок у Перемогу над загарбниками», – наголосив редактор газети «Чернігівщина» Сергій Дзюба.

 

Сергій Квітницький

Схожі матеріали (за тегом)