|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:19 | 06.13.2024

Бунт колективу: робота прикордонного лісгоспу паралізована

В прикордонному з країною агресором Новгород-Сіверському районі в розпалі "лісівничий конфлікт". Від 9 травня робота філії «Новгород-Сіверське лісове господарство» практично паралізована.

Все через призначення Олександра Демченка директором філії. Наказ про його призначення видали в ДП «Ліси України», а представляти Демченка приїхав представник Північного лісового офісу ДП "Ліси України" Віталій Ігнатченко. З ранку працівники філії заблокували вхід до контори підприємства та висловили публічне невдоволення кадровим призначенням, а також оголосили публічну недовіру Олександру Демченку. Раніше понад 300 працівників філії підписались під зверненнями до керівництва галузі з вимогою залишити на посаді діючого директора Сергія Зайця.

FB IMG 1683653645504

Незгоду з відповідним кадровим рішенням ДП "Ліси України" колективи лісівників Семенівщини та Новгород-Сіверщини пов'язують з стилем і підходами до управління Олександра Демченка.

У зверненні, зокрема, зазначається, що на попередніх посадах директора ДП "Холминський лісгосп" та начальника Чернігівського ОУЛМГ Демченко проявив себе дослівно як "диктатор з переходом в звичайне самодурство. Постійні погрози про звільнення, образи та обзивання працівників, приниження гідності підлеглих, направлення постійних перевірок правоохоронних органів, які не давали жодних результатів і знижували ефективність в роботі - ось такий керівний стиль Демченка".

FB IMG 1683653636269

У свою чергу Олександр Демченко заявив, що кампанію проти нього організували зацікавлені особи, ситуація на підприємстві не на належному економічному рівні, а з працівниками філії він готовий шукати порозуміння.

Разом із тим колектив навідріз відмовляється працювати під керівництвом Демченка і вимагає повернути на посаду Зайця.

FB IMG 1683653632700

 

Віталій Назаренко

Схожі матеріали (за тегом)