|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:05 | 07.24.2024

Сторічний ювілей відсвяткував і на 105-річчя гостей запросив

Григорій Йосипович Свиридов запросив на святкування свого сторічного ювілею більше сорока гостей. Майже всі вони зібрались у святковій залі ресторану, що на площі в Бобровиці.

З головною, історичною подією знаного на Бобровиччині й далеко за її межами довгожителя привітали виконувач обов’язків Бобровицького міського голови Геннадій Іванюк і директор Центру надання соціальних послуг Михайло Дєдок, вручили ветерану спеціальну відзнаку й подарунок.

О п’ятій годині ранку виїхав з Івано-Франківська міський голова Руслан Марцінків, а о 14:30 він уже обнімав ювіляра і згадував дитячі роки, коли батьки заводили його до Григорія Йосиповича й Ніни Костянтинівни, щоб наглядали за ним, поки вони були на роботі. Тоді батько Руслана Роман Марцінків працював головним лікарем Бобровицької районної лікарні. У Бобровиці народився в 1979 році й до шостого класу вчився у місцевій школі нинішній міський голова Івано-Франківська Руслан Романович Марцінків, вперше обраний на цю посаду у листопаді 2015 року, переобраний у жовтні 2020-го.

Вітали й нагороди вручали Григорію Йосиповичу напередодні дня ювілею перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш і секретар обласної організації Національної спілки журналістів України Ольга Чернякова.

А вже привітань і найщиріших побажань від родичів і друзів – важко порахувати. Вітали ювіляра хореографічними номерами вихованці місцевих танцювальних колективів. Чарувала названого дідуся й гостей своїм співом Людмила Костенко. Заспівав і столітній ювіляр дуетом з керівником ветеранської організації Ольгою Тимофіївною Піддубною: «Не старіють душею ветерани» й «Розпрягайте, хлопці, коней». Підтанцьовував Григорій Йосипович і гостям. А на завершення святкового гуляння столітній ювіляр запросив усіх присутніх прийти до нього святкувати наступний ювілей – 105-річчя. Справді, не старіє душею ветеран.

Прозвучала на святі й пропозиція до міської ради: присвоїти Григорію Свиридову звання Почесного громадянина Бобровиці.

Григорій ЗАГРЕБЛЯ

Схожі матеріали (за тегом)