|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:58 | 07.25.2024

У Куликівці зібрали понад 60 тисяч гривень для ЗСУ

11 квітня, напередодні Великодня, в Куликівки відбувся великий благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ «Промінь надії, миру, добра». Ярмаркували весело, завзято і багатолюдно, бо бажаючих долучитися таким чином до допомоги ЗСУ було стільки, що яблуку впасти ніде було. Кожен заклад і майстри збирали кошти від продажу своїх товарів у скарбнички. Так за три години ярмарку громаді вдалося зібрати 62 437 гривень.

Ініціювала проведення ярмарку Куликівська селищна голова Юлія Постернак, а місцеві майстри, працівники закладів культури та освіти радо підтримали цю ідею і добре підготувалися.

В день проведення ярмарки площу Куликівки заповнили яскраві ярмаркові ятки. Продавці демонстрували віртуозний маркетинг, голосно закликаючи перехожих придбати смаколики, прикраси, пишні гердани з бісеру, ткані килимки, картини, мило ручної роботи, лозові корзини, саджанці, різноманітні вироби ручної роботи саме у них.

А асортименту смачної випічки, виготовленої дбайливими руками, могли би позаздрити зіркові столичні ресторани і кондитерські. Великодні прикраси, неймовірні торти, тістечка, паски, глазуровані у синьо-жовті кольори.

Усе це напекли, створили, намалювали, сплели заклади освіти та культури громади. Долучилися місцеві майстри декоративно-ужиткового мистецтва.

kulyar

Жоден з відвідувачів ярмарку не лишив без уваги локацію: «Make-up за вашу ціну» від столичного візажиста Артема Євсеєнка, який працював у команді «Танців з зірками». Артем – виходець із села Горбове Куликівської громади, тож радо підтримав земляків і також долучився до благодійного ярмарку.

«Кошти передали місцевому благодійному фонду «СІВЕРЯНИ», який активно займається волонтерською підтримкою Збройних Сил України і будуть використані на допомогу підрозділам ЗСУ, в яких служать наші земляки», – повідомили в Куликівській селищній раді.

 

Підготувала Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)