|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:29 | 07.24.2024

У Бобровиці запрацював відремонтований тир

У вівторок у відділенні поліції №2 (м. Бобровиця) Ніжинського райвідділу поліції розпочав роботу оновлений тир. Відтепер бобровицькі поліцейські зможуть тренуватися у вправності володіння зброєю, вдосконалювати і розвивати навички стрільби у сучасному відремонтованому тирі.

Начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Чернігівській області Ігор Папченко відзначив, що в умовах воєнного стану поліцейські мають постійно готовими до будь-яких ситуацій та постійно підвищувати рівень бойової підготовки.
– Відтепер бобровицькі поліцейські будуть вдосконалювати свої стрілецькі навички у спеціально обладнаному для цього приміщенні. Належна організація і створення відповідних умов дозволять підвищити рівень готовності поліцейських до виконання службових обов’язків, – сказав керівник управління кадрового забезпечення поліції області.
Перші постріли з відстані 25 метрів у відкритому тиру зробили начальник відділення поліції №2 Євген Войтко, начальник Управління кадрового забезпечення поліції області Ігор Папченко, його заступник Ігор Панкратов та працівники відділення. Переобладнання приміщення відбулося за ініціативи та коштом Спортивного клубу поліції Чернігівської області.

bobrovica tir 4

Схожі матеріали (за тегом)