|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:32 | 04.17.2024

У громадах попрощалися з чотирма бійцями

Як повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП, 25 березня на Чернігівщині попрощалися з чотирма бійцями, які загинули при виконанні бойових завдань, захищаючи Україну від російської навали загарбників.

Капітан Сергій Алексаха народився 17 червня 1977 року у місті Дніпро . У дитинстві з родиною переїхав на Чернігівщину, тут закінчив Чернігівську ЗОШ №31. Потім вступив до Харківського інституту повітряних сил. Протягом 1998-2014 років проходив військову службу у Збройних Силах України, після чого за станом здоров'я повернувся до цивільного життя. Після початку повномасштабної війни Сергій знову долучився до лав ЗС України на посаду командира взводу. 18 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Сергій загинув. Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининській церкві, поховавши на кладовищі "Яцево".

Солдат Сергій Неборачко народився 7 травня 1975 року у Чернігові. Тут закінчив місцеву СЗОШ №7. Потім навчався в Академії Державної пенітенціарної служби України.
З 2014 по 2022 рік проходив військову службу у лавах Збройних Сил України, потім повернувся до цивільного життя. З початком повномасштабного ворожого вторгнення знову став до лав Захисників Батьківщини. Спочатку обороняв Чернігівщину у складі однієї з рот охорони Чернігівського обласного ТЦК та СП. Потім потрапив на службу до складу одного з підрозділів на посаду номера обслуги кулеметного відділення та продовжив боронити Україну від ворожих військ. 24 липня 2022 року під час боїв поблизу одного з населених пунктів Донеччин Сергій загинув. Протягом цього часу він вважався зниклим безвісти та був похований на кладовищі у Дніпрі, але після результатів ДНК-експертизи вдалося повернути його на рідну Чернігівщину, де з ним попрощалися у Катерининській церкві та перепоховали на кладовищі "Яцево".

Молодший сержант Володимир Терех народився 29 серпня 1976 року в селищі Мирне на Бобровиччні. Середню освіту здобув у Озерянській СЗОШ, а після закінчення 9 класів у 1989 вступив до Мринського училища, де здобув спеціальність механізатора. У 1989 році чоловік долучився до лав Національної Гвардії України, а після повернення до цивільного життя працював у ТОВ "Земля і Воля" оператором очисних машин. Після подій 24 лютого 2022 року чоловік служив в одному з підрозділів на посаді гранатометника. 20 березня 2023 року під час боїв на Донеччині Володимир загинув. Попрощалися з воїном на його малій батьківщині, поховавши на місцевому кладовищі.

prosc

25 березня в останню путь провели старшого солдата Олександра Новика 1982 року народження. Він служив у складі підрозділу однієї з військових частин. 20 березня 2023 року — загинув, виконуючи чергове бойове завдання біля одного з населених пунктів Харківщини. Попрощалися з земляком у Чернігові в Катерининській церкві, поховавши у селі Повідов.

Схожі матеріали (за тегом)