|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:48 | 04.21.2024

Віктор Ніколюк пішов на підвищення

Генерал-майор, Герой України Віктор Ніколюк залишив пост командувача ОК "Північ" та став командувачем підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ.

viterПро це повідомив Віктор Ніколюк на своїй сторінці у Facebook. За його словами, відтепер оперативне командування "Північ" очолює бригадний генерал Дмитро Красильников. "Передав бойовий прапор ОК «Північ» і повноваження командувача в надійні руки бригадного генерала Дмитра Красильникова та приступаю до обов‘язків командувача підготовки Командування Сухопутних військ ЗСУ", — пише Ніколюк.
Віктор Ніколюк народився 19 жовтня 1975 року у селі Шишкине, що на Кіровоградщині. Там він у 1992 році закінчив місцеву школу. У 1996 році закінчив Харківське гвардійське вище командне танкове училище, а у 2007-му — Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. Про це йдеться у біографії військовослужбовця в інформаційному агентстві Міністерства оборони України — АрміяINFORM.
"Дякую, Вітре! (позивний Ніколюка) За мужність, за захист, за спокій, за волю. Честь маю! " - зазначив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус на своїй сторінці у Facebook. І додав: "Вітаю бригадного генерала Дмитра Красильникова у новому статусі. Спільно на сторожі Чернігівщини!".

Схожі матеріали (за тегом)