|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:02 | 03.01.2024

Генератор від ОАЕ - у громади

До області доставили 116 генераторів малої потужності (112 – 3 кВт та 4 – 5 кВт). Вони стануть у пригоді для Пунктів Незламності по всій Чернігівщині.

1agen23Зараз в області йде підготовка до відкриття ще 28 таких Пунктів. Ворог не припиняє бити по критичній інфраструктурі, тож пріоритетне завдання — готуватися до найкритичнішого сценарію. Усе обладнання, що прибуває в область, одразу спрямовується безпосередньо до локацій, які мають у ньому потребу. Ще близько півсотні генераторів трохи більшої потужності має невдовзі надійти для закладів охорони здоров’я Чернігівщини. 
Таку допомогу надали Об’єднані Арабські Емірати завдяки спільним зусиллям Офісу Президента, Фонду держмайна та благодійного фонду UAIM. З логістикою допомогло, зокрема, польське агентство RARS. Зазначимо, що генератори розподілені в межах програми ФДМУ та державних інституцій «Утеплюємо країну». Загалом же для України ОАЕ передала 2,5 тисячі генераторів в рамках загальної програми гуманітарної підтримки мирних жителів, які постраждали від війни, на 100 мільйонів доларів.

Схожі матеріали (за тегом)