|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:20 | 07.23.2024

Рішення Ради оборони області

15 листопада начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус скликав термінове засідання Ради оборони області, по завершенню якого він повідомив про деякі її рішення.

1aradaobЯк інформував В'ячеслав Чаус, проаналізовано безпекову ситуацію на державному кордоні, який надійно захищений. На контролі також готовність пунктів обігріву по Чернігову та області: і для оптимістичного, і для найбільш складного перебігу зими. У тому числі із варіантами повного або часткового блекауту. Днями область очікує кілька партій важливого обладнання: намети та мобільні пункти обігріву, додаткові партії потужних генераторів. Начальник Чернігівської ОВА доручив перевірити наявність генераторів в укриттях саме по факту, а не лише по паперових звітах.
Також за ініціативи Нацполіції обговорено ситуацію на дорогах - через відключення світла зросла кількість смертельних аварій та травмованих людей. За наведеними даними, кількість ДТП за останній місяць зросла на 23%. На 25% побільшало загиблих на дорогах. Переважна більшість автопригод трапляються в інтервалі з 16 до 20 години у містах Чернігів, Ніжин, Прилуки. Тож за пропозицією Нацполіції спільним рішенням Ради оборони доручили органам влади на місцях розглянути можливість обладнати пішохідні переходи та місця підвищеної аварійності автономним освітленням від сонячних панелей. Такий варіант освітлення вже кілька років успішно застосовують в області на дорогах поза межами міст. Тим більше це дуже актуально у час, коли росіяни завдають ударів по енергосистемі України – застосовані аварійні відключення по всій державі, на Чернігівщині в тому числі.
Ради оброни - це колективний орган, який аналізує безпекову ситуацію на Чернігівщині та приймає відповідні рішення. Серед членів - командувач ОК "Північ" Віктор Ніколюк, керівники силових структур та прикордонники. Засідання Ради оборони області проходять за зачиненими дверима, адже обговорюють питання, пов'язані із державною таємницею та безпекою.

Схожі матеріали (за тегом)