|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:57 | 11.30.2023

Чернігівщина отримала карети «швидкої» від Польщі

Минулого тижня Куликівська, Сновська, Семенівська, Носівська та Сосницька територіальні громади отримали від міжнародних донорів новенькі, укомплектовані всім необхідним для надання екстреної допомоги, автомобілі швидкої «Рено».

Ці автомобілі придбав Фонд міжнародної солідарності в межах гуманітарної допомоги, яка фінансується Європейським Союзом та Банком крайового господарства Республіки Польща.

Всього до України з Польщі прибули 25 карет «швидкої допомоги» для громад, найбільш постраждалих областей від російської окупації, зокрема, Чернігівської, Сумської, Харківської областей. Карети швидкої передали до лікарень в громади області.

10322 103222

Ці реанімаційні автомобілі мають все необхідне обладнання для надання реанімаційної допомоги, як на місці події, так і для транспортування пацієнтів між лікарняними закладами. Враховуючи пошкоджену медичну інфраструктуру на деокупованих територіях, ці автомобілі будуть вкрай необхідні громадам.

Також представники лікарень отримали відеоінструкцію з усією необхідною технічною інформацією, перекладену українською мовою.

Схожі матеріали (за тегом)