|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:16 | 04.17.2024

Знешкодили 10 тисяч вибухонебезпечних предметів

Співробітники обласної вибухотехнічної служби практично щодня виявляють і знешкоджують залишені рашистами вибухові пристрої та боєприпаси. З початку війни кількість знешкоджених небезпечних вибухових предметів сягнула 10 тисяч.

vybuxРосійські війська залишили на нашій землі багато предметів, небезпечних для життя і здоров’я громадян: артилерійські боєприпаси, протитанкові та протипіхотні міни, вибухові пастки «розтяжки» тощо. Задля безпеки людей вибухотехніки цілодобово відпрацьовують виклики про виявлення таких предметів.
Загалом вибухотехніки Головного управління Нацполіції в Чернігівській області знешкодили вже понад 10 тисячі нерозірваних снарядів, мін, ракет, ручних гранат, вибухових елементів касетних боєприпасів тощо.
Нині поліцейські активно працюють над розмінуванням прилеглих до Чернігова населених пунктів.
Вибухотехніки наголошують: в лісосмугах, полях та навіть в будинках, де тимчасово перебували ворожі війська, залишилося багато «розтяжок». Тому небезпека натрапити на вибухові пастки дуже висока. З приходом весни вибухові пристрої складніше помітити в траві або серед листя.
Поліція закликає громадян не відвідувати місця боїв і ворожих позицій. Слідкуйте, аби цього також не робили ваші діти.
Крім діяльності з розмінування місцевості та відновлення її безпеки, фахівці вибухотехнічної служби поліції спільно зі співробітниками ювенальної превенції також проводять роз’яснювальну роботу для дітей та підлітків. Вони презентували відеоурок з правил безпечної поведінки у разі виявлення вибухових предметів.

Схожі матеріали (за тегом)