|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:37 | 07.17.2024

Лист-звернення колективів державних підприємств Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства

Заступнику Голови Держлісагенства

Бондарю В.Н.

 

В. о.голови Чернігівської ОДА

Миснику О.П.

 

Голові Чернігівської обласної ради

Вдовенку І.С.

 

Лист-звернення

колективів державних підприємств Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства

 Протягом останніх років з боку Держлісагентства та Міністерства АПК за погодженням Чернігівської ОДА ведеться незрозуміла політика стосовно призначення як начальників управлінь так і директорів державних підприємств. Як стало відомо, знову на Чернігівщину призначають начальника, який до цього працював у Харківському ОУЛМГ і який засвітився у засобах масової інформації як вельми корумпований чиновник.

Згідно Постанови КМУ №246 від 25.03.2016 року призначення начальника управління повинно проходити через проведення конкурсу, але не завжди так відбувається. Лісівники Чернігівщини бажали б бачити на посаді керівника – людину з місцевих, яку всі знають, професіонала своєї справи, не пов’язаного з корупційними скандалами.

21.05.2019 року звільнено начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Демченка, але на призначення нового начальника управління конкурс не оголошено та не видано наказ на тимчасово виконуючого обов’язки начальника управління. Держлісагентство у такому випадку видало тільки наказ на право підпису, що є порушенням законодавства.

Колективи державних підприємств стурбовані тим, що призначення начальника не планується провести через оголошення конкурсу, як це передбачає законодавство. Без проведення конкурсу можливо переведення державного службовця з іншої установи.

Враховуючи складну ситуацію на сьогоднішній день в галузі лісового господарства, а саме: відсутність стратегії розвитку лісового господарства, спад збуту лісопродукції на внутрішньому ринку, непомірне податкове навантаження, важкий фінансовий стан лісогосподарських підприємств Чернігівського ОУЛМГ, трудові колективи лісгоспів вважають, що в цих умовах неприпустимо ще порушувати законодавство щодо призначення керівника обласного управління.

На Чернігівщині завжди працювали та працюють кваліфіковані спеціалісти лісового господарства, які розуміють ситуацію та особливі умови праці Чернігівщини, тому підприємства завжди прибуткові і виконують усі лісогосподарські заходи лісового господарства.

Враховуючи вищевикладене, просимо при призначенні начальника управління діяти в рамках законодавства. У разі призначення начальником Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства службовця без оголошення конкурсу та необхідної спецперевірки колективи будуть змушені виявити недовіру та діяти з метою захисту своїх прав. Якщо Держлісагентство переведе, а Чернігівська облдержадміністрація дасть погодження на призначення «варяга» з Харкова до Чернігова, лісівники Чернігівщини змушені будуть вдатись до акцій прямої непокори.

 Лісівники Чернігівщини

Схожі матеріали (за тегом)