|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:31 | 05.28.2024

На посилення партнерства з Британією

У Чернігівській області з робочим візитом перебувала Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс. У фокусі уваги — безпекове питання та подальша співпраця в економічній і соціальній сферах.

brytЧернігівщина вже має значний досвід співпраці. Лише минулого року експорт товарів з Чернігівщини до Великої Британії збільшився у понад два рази та становив 22 мільйони доларів США. Крім того, Велика Британія є наймасштабнішим іноземним інвестором Чернігівщини. Велика Британія купує у нас переважно харчову продукцію, зокрема зернові, крупи, пластівці. Водночас майже половина послуг, що імпортуються в область, надходить саме з Великої Британії. Щодо британських інвестицій — їх найбільше вкладено в підприємство ПрАТ «А/Т тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки». Є приклад ефективної співпраці і в соціальній сфері. Завдяки сприянню численних британських благодійних організацій у Чернігові вже понад 25 років функціонує унікальний центр медико-соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю «Відродження».
Детальніше обговорити розвиток саме економічних стосунків Мелінда Сіммонс планує вже під час наступного візиту. Наразі ж увага пані Посла була зосереджена на темі безпеки та охорони здоров'я. Одна з цілей її робочого візиту — вивчити потреби області, зокрема прикордоння.
Мелінда Сіммонс ознайомилася з матеріально-технічною базою Чернігівської обласної лікарні, оглянула хірургічні та параклінічні відділення, в тому числі й реконструйовані приймально-діагностичне та ЛОР-відділення. Також відбулася її зустріч з військовими Оперативного командування «Північ» та прикордонниками в пунктах пропуску області.

Схожі матеріали (за тегом)