|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:43 | 01.23.2022

Розіграш призів газети «Чернігівщина»

Дорогі друзі, ми провели розіграш призів для передплатників нашої обласної газети «Чернігівщина: новини і оголошення». Щиро дякуємо, що ви залишаєтеся з нами, вболіваєте за газету і щоразу з нетерпінням чекаєте її.

pryzy22У своєму листі до редакції Марія Іванівна Лапа з села Лашуки на Городнянщині пише: «Із задоволенням постійно читаю обласну газету «Чернігівщина». Хоча я вже й поважного віку – мені 9 січня виповниться 85 років, – та все одно хочу знати про всі події й життя рідної області. Особливо цікаві публікації видатного Героя України Леоніда Григоровича Яковишина. Я дуже шаную цього невтомного трудівника, мудру та совісну Людину. Якби у нас було більше таких людей, то Україна б процвітала. «Чернігівщину» я виписую тривалий час і дуже задоволена газетою! Що розповісти про себе? Виростила трьох дітей – двох донечок і сина. Маю 8 онуків та 12 правнуків. Думаю, наша дружна родина і далі зростатиме. Зараз я вже недобачаю, читаю в окулярах, однак не можу без улюбленої газети. Бажаю всьому колективу «Чернігівщини» успіхів у роботі, міцного здоров’я, любові, щастя та гарних, сонячних днів, щоб усі негаразди обходили вас стороною, а в родинах ваших була злагода. І щоб настав довгожданий мир в Україні!».

Щиро дякуємо, дорога Маріє Іванівно, за такого чудового, зворушливого листа. Від усієї душі зичимо Вам здоров’я та всіх гараздів! Дякуємо за довіру всім нашим читачам-передплатникам. Друзі, залишайтеся з нами й надалі, не пошкодуєте.

Саме нашій вірній читаці та передплатниці Марії Лапі з Городнянщини пощастило виграти чудову сковорідку. Світлана Толстікова з Борзни виграла мультиварку. Пенсіонерка Марія Зарецька з села Богданівка Прилуцького району отримує електрочайник. А. Г. Мотуз із села Рогізки на Сновщині має праску. Михайло Сиротський з села Заріччя на Семенівщині отримує блендер. Любов Діденко з села Мрин Ніжинського району одержує фен. Ганна Дмитренко з Чернігова одержує набір чашок. Тетяна Маковка з села Хлоп’яники на Корюківщині виграла глек-фільтр для води. Олександр Сич із села Колісники на Прилуччині одержує подарунковий набір «Nivea».

А книжку казок «Диво продовження» відомого німецького письменника Генріха Діка в перекладі редактора газети «Чернігівщина» Сергія Дзюби та Наталії Писаренко отримають: Олександр Василюк (м. Прилуки), Григорій Олійник (Великий Листвен, Городнянщина), Іван Багмет (м. Ічня), Георгій Данько (смт Седнів Чернігівського району), Віктор Гурський (с. Великі Осняки на Ріпкинщині), Тетяна Кліщ (с. Бакаївка на Ічнянщині), Лариса Грищенко (с. Карповичі Новгород-Сіверського району), І. Н. Москаленко (м. Чернігів), Василь Лазарев (с. Євминка Чернігівського району), Т. В. Зеленський (с. Українське Куликівської ОТГ), Емілія Ніколенко (с. Стольне на Менщині), Борис Страшний (с. Бахмач-1), Тетяна Ковальчук (с. Кудлаївка з Сосниччини), Ірина Нелюбова (м. Новгород-Сіверський) та Г. Г. Хоменко (м. Ніжин).

Всі призи будуть найближчим часом відправлені вам поштою. А кому не поталанило, не засмучуйтеся – пощастить наступного разу! Головне – ви, як і раніше, читаєте свою улюблену газету та залишаєтеся в курсі всіх важливих і цікавих подій у житті нашого Придесення.

 

Сергій ДЗЮБА, редактор обласної газети «Чернігівщина»

Схожі матеріали (за тегом)