|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:14 | 11.30.2023

Головну ялинку області відкрито

19 грудня, у День Святого Миколая, урочисто відкрили головну новорічну ялинку Чернігова.

З цього дня на Красній площі почало працювати і казкове містечко «Зимова казка», яке прийматиме гостей протягом усіх новорічно-різдвяних свят. Через карантинні обмеження масових заходів на головній площі міста не проводили. Але казкова атмосфера тут все ж таки запанувала. Крім ялинки, на площі облаштують святкові фотозони, будиночки з вуличною їжею.

 yalinka1

Офіційне відкриття та запалення вогнів новорічної ялинки відбулися ввечері, а від самого ранку Миколай зі своїми помічниками приїздив у різні райони Чернігова. Так малечу з днем Святого Миколая та новорічними святами привітали на Масанах, Шерстянці, Рокоссовського та в мінісквері біля Молодіжного театру.

yalinka2

На відкритті головного новорічного містечка Чернігова дітей і дорослих вітали не тільки казкові персонажі. До них з найкращими побажаннями звернувся і міський голова Владислав Атрошенко.

«Дорогі дітки, шановні чернігівці! Щиро вітаю всіх із Днем Святого Миколая. Сподіваюся, що всі сьогодні зранку вже отримали подаруночки. Всім бажаю гарних новорічних та різдвяних свят. Бажаю міцного здоров’я, щоб ніхто не хворів, щоб усі посміхалися, і щоб у всіх було все добре. Добра й здоров’я всім!» – побажав міський голова.

 

Софія ЖЕВЕДЬ

Схожі матеріали (за тегом)