|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:14 | 01.27.2022

Землю повертатимуть через суд

Ювенальні прокурори Чернігівщини звернулися з позовом до суду через те, що заклад освіти незаконно передав фермеру 190 га землі.

1azemli21Ювенальними прокурорами Ніжинської окружної прокуратури до Господарського суду області скеровано 2 позовні заяви про визнання недійсними договорів про спільну діяльність у навчально-виробничому процесі щодо використання земельних ділянок загальною площею понад 190 га, вартістю 18 млн. грн, та звільнення земельних ділянок.
Установлено, що одним із професійних аграрних ліцеїв області та фермерським господарством у порушення вимог чинного законодавства укладено 2 договори про спільну діяльність, внаслідок якого суб’єкту господарювання передано на 10 років землі освітнього закладу.
Ухвалами Господарського суду області провадження у справах відкрито.
Нагадаємо, що в поточному році внаслідок задоволення Господарським судом області аналогічного позову ювенального прокурора на Чернігівщині вже повернуто закладу освіти земельну ділянку загальною площею 134 га та вартістю понад 12,2 млн. грн.
Наразі в провадженні суду перебувають 3 справи зазначеної категорії. Робота ювенальних прокурорів з вказаних питань триває.

Схожі матеріали (за тегом)