|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:07 | 06.20.2024

Вітання з ювілеєм Леоніду Григоровичу Яковишину від обласної ради

Шановний Леоніде Григоровичу!

Screenshot 21Сердечно вітаємо Вас із другим ювілейним сорокаріччям, яке Ви зустрічаєте у розквіті творчих сил і наснаги.

Позаду у Вас - довгий і плідний життєвий та професійний шлях, багатий на добрі справи та звершення на благо рідного краю і держави. Попереду – чимало нових задумів і планів в ім’я кращого життя земляків та процвітання незалежної України, високого звання Героя якої Ви за свої славні труди удостоєні.

Розпочавши власну життєву дорогу в Козятині Вінницької області, взявши від батька й матері все необхідне у подальший шлях, Ви впевнено торували його, вміло та наполегливо долали труднощі і перешкоди. Ви стали одним із кращих підприємців України, створили більше тисячі робочих місць з високою і стабільною заробітною платою.

Працюючи після Уманського сільгоспінституту простим агрономом, Ви невтомно йшли до вершин власної трудової біографії, опановували крок за кроком граніт аграрно-виробничої науки, господарської та творчої діяльності. Завдяки цьому Ви закріпили за собою престижні статуси кандидата економічних наук, народного депутата України, висококваліфікованого фахівця на ниві виконавчої і представницької влади, досягли високого суспільного визнання.

Свідченням цьому є щира шана і повага до Вас як до людини та керівника, підприємця і щедрого мецената, одного з найдосвідченіших менеджерів аграрного сектору економіки України.

Ми пишаємося тим, що Ваша самовіддана і сумлінна праця оцінена високими державними відзнаками - званням Героя України, орденом «Знак Пошани»,Міжнародною літературною премією імені Миколи Гоголя«Тріумф», іншими почесними нагородами і відзнаками.

Однак головна Ваша відзнака – це щира і світла вдячність тисяч людей, яким Ви надали високооплачувану і престижну роботу, забезпечивши їхні родини добробутом і достатком. Нехай же завжди щастить і таланить Вам на цій, сповненій любові до свого народу і України, високій державницькій ниві.

В день Вашого славного ювілею щиро вітаємо Вас із цією прекрасною світлою датою і бажаємо найдорожчого - міцного здоров’я, миру, невичерпної енергії, родинного затишку і благополуччя, подальших успіхів у зміцненні економіки нашої країни, творчої і життєвої наснаги на довгі і щасливі роки!

З роси і води Вам, Леоніде Григоровичу, на славу рідній Україні!

Зі щирою повагою

Голова обласної ради                                          Ігор Вдовенко

Перший заступник голови обласної ради              Валентин Мельничук

Заступник голови обласної ради                           Арсен Дідур

Схожі матеріали (за тегом)