|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:26 | 03.01.2024

Тетяна і Сергій Дзюби нагороджені Почесним знаком «За особливі заслуги»

Відомі журналісти з Чернігова Тетяна і Сергій Дзюби нагороджені нині Почесним знаком Київської організації Національної спілки журналістів України «За особливі заслуги» у державному та громадському розвитку України та виявлену при цьому журналістську майстерність у відстоюванні прав і свобод громадян. 

1apoznacСергій Дзюба все життя працює в українських та закордонних ЗМІ. Тепер добродій Сергій – редактор популярної обласної газети «Чернігівщина: новини і оголошення» та президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка зараз об’єднує письменників, науковців, перекладачів, журналістів, державних та громадських діячів із 60 країн. 

Тетяна Дзюба також багато років трудилася в українських ЗМІ. Доктор наук із соціальних комунікацій, професор, академік, викладає журналістику в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Почесні нагороди творчому подружжю вручили заслужені журналісти України – голова Київської організації Національної спілки журналістів України Михайло Сорока та головний редактор журналу «Пам’ятки України» Анатолій Сєриков.

1agram1 1agram2

Ярослав Маджуга

Схожі матеріали (за тегом)