|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:16 | 03.01.2024

Меморіал загиблим відкрили у Бобровиці

У місті Бобровиця 24 червня, на знак шани і подяки військовим - учасникам АТО/ООС, відкрили гранітний меморіал «Загиблим воїнам АТО/ООС».

На урочисте відкриття меморіалу зібралися міський голова Тетяна Ковчежнюк, голова Ніжинської районної державної адміністрації Григорій Ковтун, заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш, представники міської влади, учасники АТО/ООС, представники військомату, духовенства, батьки, родичі загиблих воїнів та бобровиччани різних поколінь.
На плитах (стелах) викарбувані імена воїнів нашої громади, які загинули за суверенітет України це:

    Бовсуновський Сергій Володимирович;
    Вапняр Олександр Васильович;
    Власенко Дмитро Миколайович;
    Дейнега Сергій Валентинович;
    Колесник Віталій Павлович;
    Коваль Юрій Миколайович;
    Моругий Андрій Миколайович;
    Норенко Андрій Петрович;
    Онопрієнко Олександр Валерійович;
    Хуторний Юрій Миколайович;
    Ус Артем Володимирович.

Як зазначила Тетяна Ковчежнюк: «Відкриття пам'ятника є знаковою подією для бобровиччан, а сам монумент - символом пам'яті про всіх загиблих за мир на українській землі. Наш святий обов’язок пам’ятати та шанувати героїв, які віддали свої життя за майбутнє України».
«Потрібно робити все, щоб майбутнє покоління знало свою історію, пам'ятало про всі криваві події на нашій землі. Від захисників України зараз залежить багато чого. Я бажаю всім матерям, які виховали захисників нашої країни, величезного терпіння і мужності. Я бажаю всім бобровиччанам, які стоять на сторожі миру: здоров'я, злагоди в родині і благоденства на нашій українській землі», - зазначила міський голова.
До присутніх також звернулися голова Ніжинської райдержадміністрації Григорій Ковтун. Заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш вручив Почесні відзнаки Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність України». Голова Координаційної ради ветеранів АТО/ОСС при Чернігівській ОДА Володимир Мироненко та голова громадської організації «Меч» Андрій Рибалко мамам загиблих воїнів вручили відзнаки «Орден матері бійця АТО». Перед присутніми виступили творчі колективи міського будинку культури.
Після відкриття меморіалу відбувся обряд його освячення та поминальна літія. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх тих, хто віддав життя захищаючи незалежність, територіальну цілісність і суверенітет України. До меморіалу «Загиблим воїнам АТО/ООС» поклали квіти, як символ живої пам’яті про всіх земляків - героїв.

240621

Схожі матеріали (за тегом)