|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:09 | 03.01.2024

День поля на Носівській станції

Відбулися традиційні урочисті заходи, присвячені Дню поля, який вже багато років проводиться в колективі Носівської селекційно-дослідної станції Миронівського інституту пшениці імені В. М. Ремесла Національної академії аграрних наук України.

nospoleВітали шанованих в Україні та за її межами селекціонерів та всіх невтомних і самовідданих трудівників аграрного комплексу Чернігівщини зі святом поля. Із року в рік хлібороби спільно з науковцями-селекціонерами, долаючи економічні та природні труднощі, ефективно працюють над тим, щоб отримати максимально високі врожаї, застосовуючи новітні технології. Проведення таких щорічних аграрних форумів, є важливою для нашої сільськогосподарської області подією, адже дозволяє агровиробникам та фахівцям науково-дослідної сфери поділитися досвідом, презентувати останні новинки у сфері селекції та агротехнологій, налагодити взаємовигідне співробітництво.

Довідково. Носівська селекційно-дослідна станція – одна із найстаріших науково-дослідних установ України із понад 100-річною історією.

Серед основних напрямків наукових досліджень: селекція озимого жита, ярого ячменю, вівса, конюшини, люцерни, цибулі та огірків; проведення досліджень з покращання селекційного процесу і створення сортів генетично захищених від ураження основними хворобами та стійких до абіотичних факторів навколишнього середовища; створення голозерних сортів ярого ячменю та вівса з високим вмістом поживних речовин; оригінальне та елітне насінництво зернових, кормових та овочевих культур.

За весь час роботи на станції створено і зареєстровано близько ста сортів різних сільськогосподарських культур. Носівська селекційно-дослідна станція та її дослідне господарство здійснюють велику насінницьку роботу як щодо сортів власної селекції, так і по інших культурах. Тут щорічно вирощується сотні тонн оригінального та елітного насіння озимих і ярих зернових культур, що реалізується в усіх куточках України.

Схожі матеріали (за тегом)