|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 19:47 | 02.25.2024

За добу потонуло двоє

З початку року у водоймах Чернігівщини потонуло 12 осіб, з них 1 дитина. Така сумна статистика є наслідком недотримання відпочивальниками елементарних заходів безпеки під час перебування біля водойм.

1snovТак, 21 червня о 13:00 біля смт Седнів Чернігівського району з р. Снов  працівниками Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби було піднято на поверхню тіло чоловіка. Як з’ясувалось, ним виявився 36-річний мешканець м. Чернігів, який потонув напередодні під час купання, на очах у знайомих.
Цього ж дня, о 17:00 біля с. Миколаївка Березнянської територіальної громади Чернігівського району зі ставка працівниками поліції було піднято на поверхню тіло 57-річного чоловіка, який потонув під час купання.
Обставини загибелі обох людей з’ясовують правоохоронці.
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Чернігівській області звертаються до населення з проханням бути вкрай уважними та обережними під час відпочинку біля водойм. Дотримуйтесь елементарних заходів безпечної поведінки на воді. Не залишайте дітей без нагляду та контролюйте їх розваги.

Схожі матеріали (за тегом)