|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:00 | 12.04.2021

Спільні навчання кінологів

У Чернігові кінологи поліції, прикордонників та митної служби провели спільні навчання

1akinolЗаняття відбулися на базі Чернігівського прикордонного загону і були спрямовані на обмін правоохоронців досвідом та вдосконалення пошукової роботи службових собак Національної поліції, Держприкордонслужби та Державної митної служби України. Кінологічний центр поліції області представляли поліцейські з трьома собаками, що спеціалізуються на пошуку наркотиків і зброї.
Під час навчань кожне правоохоронне відомство демонструвало власні ефективні методики підготовки та роботи службових собак. Упродовж відведеного для заняття часу між колегами проходили жваві дискусії щодо тонкощів підготовки «кінологічних пар» за різними напрямками. Зокрема кожне відомство представило вміння працювати в тандемі, в тому числі і з пошуку наркотиків, зброї та вибухових речовин.
– Такі заходи дуже потрібні та корисні, адже тренування відбуваються в нових умовах і обстановці. Кінологи в парі зі службовими собаками відпрацьовували пошук наркотичних речовин і зброї. Потім аналізували техніку роботи кожної кінологічної команди, ділилися між собою досвідом, – говорить начальник Кінологічного центру обласної поліції Михайло Кузьменко.

300521

Схожі матеріали (за тегом)