|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:15 | 12.04.2021

У Стрижень вселено 1,5 тонни коропа

26 травня 2021 року до річки Стрижень, на третій водоймі в районі Стрілецької Набережної у Чернігові, було випущено більше 15 тис. екземплярів молоді коропа, загальною вагою 1 515 кг.

1akoropyВселення здійснювалось за рахунок компенсаційних коштів за збитки рибному господарству України від проведення робіт на землях водного фонду по робочому проекту «Реконструкція об’єкта «Екологічне покращення гідрологічного режиму та санітарного стану водойми № 3 в районі вулиці Стрілецької у місті Чернігові». Замовником даних робіт виступало Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради. Зарибок, на суму 127 200 грн, закуплений в ПрАТ «Чернігіврибгосп». Середня наважка однієї особини становила 100 г.
Вселення проводилося відповідно до Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання, затвердженого наказом Мінагрополітики від 07.07.2012 № 414.
Контроль за процесом зариблення та охорону місць вселення водних біоресурсів здійснювали спеціалісти Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області.
«Шановні рибалки – любителі, будьте свідомими, якщо в цей період ви спіймаєте на вудку чи спінінг молодь коропа, будь ласка випустіть її до водойми. Дайте рибі акліматизуватися та підрости», - наголосив начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк.

1aribi1

Схожі матеріали (за тегом)