|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:36 | 04.21.2024

Його життя – як в Бога на долоні!

«Земля і воля Леоніда Яковишина» – так називається новий, чудовий та цікавий фотоальбом про подвижницьке життя і велику, невтомну, натхненну працю на благо рідної держави та співвітчизників Героя України, видатного аграрія і публіциста, генерального директора ТОВ «Земля і воля» Леоніда Григоровича Яковишина.

Фотоальбом вийшов дуже ошатним, з великою кількістю прекрасних світлин, які гармонійно, яскраво й оригінально розкривають життєвий шлях справжнього українського Професіонала, Керівника, Патріота, Благодійника, успішної, шляхетної Людини, Почесного громадянина Чернігівської області Леоніда Яковишина.

1afoalbum

Ще в шкільному віці юного Леоніда по-дорослому зацікавило серйозне питання: «Якщо така багата українська земля, як часто наголошують учителі, то чому так бідно живуть на ній люди?» Щоб знайти правильну відповідь, він вивчився на вченого агронома і визначився з сенсом свого життя – успішна робота на землі. «Сказати, що земля – моя доля, – це мало, – пояснив Леонід Григорович в інтерв’ю журналісту всеукраїнської газети. – Земля для мене – це мої щоденні думки, моє діло, покликання та радість. Робота на землі сформувала мій характер і стала, за великим рахунком, частиною мене самого». Гарно сказано, від усієї душі! І впродовж усього свого життя Леонід Яковишин доводить правоту власних слів, котрі ніколи не розходяться з його великими справами, совістю і людською гідністю.

У рецензії на публіцистичні книжки Леоніда Григоровича письменник та науковець, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, Почесний громадянин Луцька і Волині Василь Слапчук написав: «Досвід та феномен хлібороба від Бога Леоніда Григоровича Яковишина – неймовірно унікальний. Адже впродовж півстоліття (тільки вдумайтеся!) він повсякчас, невтомно та цілеспрямовано створює на рідній українській землі справжнє виробниче диво, що за рівнем сільськогосподарської економіки, фінансовими показниками гідно конкурує з найпередовішими аграріями світу і перевершує їхні досягнення. Тож і публіцистичні книжки Леоніда Яковишина, видані під спільним заголовком «З нестихаючим сердечним щемом», потрібно вивчати тепер в університетах, обговорювати широким загалом, презентувати по всій Україні і за кордоном».

Правильно, справедливо сказано! Я переконаний також, що напрочуд цікавим для багатьох людей стане і новий, прекрасний фотоальбом про життя Героя України Леоніда Григоровича Яковишина.

 

Сергій ДЗЮБА, письменник, журналіст, літературознавець, президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України

Схожі матеріали (за тегом)