|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:24 | 10.19.2021

Тигр убив працівника зоопарку

4 лютого в Менському зоопарку близько 15:00 під час годування тигр напав і смертельно покусав працівника - завідувача секції диких тварин.

1tigerЗа словами директорки зоопарку Зинаїди Максименко, працівник, попри те, що на цій роботі із 2009 року, не дотримався правил безпеки. Відкрив двері, зайшов до тигра, не прикривши їх. За правилами, до вольєрів із великими хижаками треба заходити вдвох. Загиблому було 47 років. Він мав сім’ю та дорослого сина.
За попередньою інформацією поліції, працівник зоопарку 1973 року народження збирався годувати тварину. У цей момент тигр напав на чоловіка. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер на місці події до приїзду медиків.
Слідчі поліції відкрили провадження за частиною 2 статті 272 Кримінального кодексу України - порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, якщо це спричинило смерть людини.
Таке правопорушення карається обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.

Схожі матеріали (за тегом)