|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:19 | 10.19.2021

У Корюківці запрацював ЦНАП

У Корюківській ОТГ створили постійний відділ центру надання адміністративних послуг, який є структурним підрозділом виконавчого апарату Корюківської міської ради.

cnapkorТут мешканці ОТГ зможуть отримати всі необхідні послуги з призначення субсидій, пільг, реєстрації майна, прописки і багато іншого. Відповідне рішення ухвалили депутати на першій цьогорічній сесії Корюківської міської ради восьмого скликання.

Раніше по довідки, оформлення документів на субсидію, різні пільги люди зверталися в управління соцзахисту населення. Проте з нового року управлінням соцзахисту заборонено приймати заяви та документи від населення. Безпосередню роботу з населенням держава переклала на плечі органів місцевого самоврядування. Саме тому питання створення ЦНАПу в Корюківці постало гостро, і вже на першій цьогорічній сесії громади було прийняте рішення про його утворення.
ЦНАП створений для запровадження сучасних форм надання усіх або найбільш поширених адміністративних послуг, які надаються органами виконавчої влади та виконавчими органами Корюківської міської ради, відповідно до чинного законодавства України.
З відкриттям Центру надання адміністративних послуг усі послуги надаватимуться в одному місці. Перелік цих послуг досить великий, з ним можна ознайомитись на сайті Корюківської міськради або безпосередньо на місці.
«Раніше питаннями субсидій, пільг, виплат допомоги від держави і тому подібним займалося управління соціального захисту населення при Корюківській РДА. Та в зв’язку з трансформаціями РДА вони більше не можуть приймати заяви від населення. Цим тепер займатимуться ЦНАПи. Саме тому у Центрі надання адміністративних послуг буде три сектори, – говорить начальник відділу надання адміністративних послух виконавчого апарату Корюківської ОТГ Світлана Олійник. – Сектор державної реєстрації надаватиме послуги фізичним та юридичним особам, сектор реєстрації місця проживання проводитиме приписку, виписку, реєстрацію новонароджених, видаватиме довідки про склад сім’ї тощо, а у секторі адміністративних послуг прийматимуться заяви на призначення субсидій, пільг, допомог. Центр працюватиме шість днів на тиждень з 8.00 до 17.00. Проте у четвер час роботи центру продовжили до 20.00, а в суботу працюватимемо до 13.00. Вихідний у неділю. Я думаю, тепер після створення ЦНАПу людям буде набагато зручніше. Адже тепер вони не ходитимуть до кількох установ по довідки, а отримуватимуть усі послуги в одному місці».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ, фото сайту susidy.city

Схожі матеріали (за тегом)