|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:41 | 10.16.2021

Ювілей стоматполіклініки Ніжина

60 років тому, у січні 1961 року у Ніжині запрацювала стоматологічна поліклініка (нині – КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка»).

stomatosЗаклад розташований в історичному приміщенні, яке раніше було готелем «Не минай». За історичними свідченнями, свого часу у готелі, подорожуючи Чернігівщиною, зупинявся Тарас Шевченко. З того часу будівля неодноразово реконструювалася і тепер вона якнайкраще пристосована до потреб лікарів. Нині заклад займається наданням спеціалізованої медичної допомоги населенню як власне міста над Остром, так і Ніжинської об’єднаної територіальної громади, вживає заходів з лікування жителів та підтримки громадського здоров’я.
У поліклініці працюють майже 30 лікарів і стільки ж середніх медичних працівників та 14 – молодших. Заклад має відділення терапевтичної стоматології з кабінетом по лікуванню хвороб пародонту і слизової оболонки ротової порожнини, кабінет хірургічної стоматології з операційним блоком, ортопедичне відділення з зубопротезною лабораторією і ливарнею, відділення стоматології дитячого віку, рентгенологічний та фізіотерапевтичний кабінети, інші структурні підрозділи.
Щорічно до стоматологічної поліклініки звертається близько 60 тисяч жителів Ніжина та навколишніх населених пунктів.

Схожі матеріали (за тегом)