|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:13 | 10.19.2021

Мертвий прокурор біля "Бречі"

Вдень 1 січня охоронець елітного готельного комплексу в селі Бреч на Корюківщині зателефонував до поліції й повідомив, що знайшов на вулиці небіжчика.

10121Як повідомило видання "Українська правда" з посиланням на свої джерела в правоохоронних органах, тіло начальника відділу звернень громадян Офісу Генерального прокурора Євгена Котенка було знайдене за 500 метрів від еко-готелю "Бреч". За попередньою інформацією, прокурор святкував новий рік у "Бречі" разом зі своєю дружиною Юлією, і близько другої ночі з невідомих причин пішов до лісу, де пробув орієнтовно до п'ятої ранку.
Камера відеоспостереження одного з прилеглих будинків зафіксувала, як прокурор вийшов з лісу, зупинився й зняв з себе одяг. Можна припустити, що такі дії були наслідком гіпотермії. Попередньою причиною смерті називають переохолодження. Під час огляду тіла видимих тілесних ушкоджень фахівці не виявили, також не знайшли й слідів боротьби на місці смерті.
Євген Котенко раніше працював старшим помічником військового прокурора Анатолія Матіоса. Дружина померлого, Юлія Котенко, також є співробітницею Офісу Генерального прокурора. Вона працює головним спеціалістом відділу роботи з кадрами в ОГП.

Схожі матеріали (за тегом)