|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 9:48 | 10.19.2021

Від німців – з любов’ю

Напередодні Святого Миколая Міністерство оборони ФРН передало Чернігівському військовому госпіталю подарунок – 32-зрізний комп’ютерний томограф Siemens Somatom Go.UP. Військовим медикам його передала Надзвичайна і Повноважна посолка Німеччини в Україні Анка Фельдгузен.

Передача цього томографа відбулася в межах укладеної в серпні 2020 року угоди між Федеральним Міністерством оборони ФРН і Міноборони України про надання фінансового гранту розміром 3,1 млн євро для закупівлі новітнього обладнання для закладів охорони здоров’я МО України.

kt22

У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні пані Анка Фельдгузен, аташе з питань оборони при Посольстві ФРН в Україні полковник Ральф Маєр, заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Павло Зуєв, командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний, тимчасовий виконувач обов’язків командувача Медичних сил ЗС України полковник медичної служби Сергій Халік, заступник начальника Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» полковник медичної служби Олександр Циц та інші поважні особи.

«Ми послідовно налагоджуємо співпрацю між нашими збройними силами, – зазначила під час урочистостей пані Анка Фельдгузен. – Хай це обладнання допоможе одужувати вашим солдатам і пацієнтам, а також прискорить ваше наближення до стандартів НАТО, якому ми всіляко сприятимемо й надалі».

kt1

Під час візиту гості у супроводі начальника госпіталю полковника медичної служби Олександра Слєсаренка ознайомилися з обладнанням медичного закладу, зокрема відділення променевої діагностики.

Генерал-лейтенант Павло Зуєв подякував пані Анці Фельдгузен та членам делегації, наголосивши, що допомога Федеративної Республіки Німеччина з перших днів війни для України є дуже важливою, зокрема в лікуванні військовослужбовців. Вона наближає нас до перемоги й дає можливість зберегти здоров’я та життя людей. Це медичне обладнання — важлива «зброя» у боротьбі з COVID-19, і вона додає нам шансів швидше здолати хворобу.

Схожі матеріали (за тегом)