|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:51 | 06.23.2024

П’ять сіл без газу через аварію

15 грудня біля села Переволочна Прилуцького району техніка автодорожнього підприємства пошкодила міжселищний газопровід. Через аварійну ситуацію без газу тимчасово залишилися 600 споживачів у селах Смош, Ряшки, Переволочна, Охіньки Прилуцького району та Калюжинці Срібнянського району.

1agazcrashНа трасі Київ-Суми в районі села Переволочна працівники автодорожнього підприємства під час дорожніх робіт порушили охоронну зону газопроводу та пошкодили сталеву трубу діаметром 114 міліметрів. Цим газогоном доставляється газ від ГРС до 15 навколишніх сіл.  Аварійна служба АТ «Чернігівгаз»  локалізувала витік газу. Але через пошкодження та необхідність проведення ремонтно-відновлювальних робіт газопостачання до 5 сіл довелося тимчасово припинити.

Наразі працівники АТ «Чернігівгаз» докладають всіх зусиль, аби поновити газопостачання в найближчі дні. Вони мають обстежити газопровід, провести заміну пошкоджених ділянок за допомогою зварювальних робіт, продіагностувати зварні шви та випробувати газопровід на герметичність. За Правилами безпеки систем газопостачання, газонебезпечні роботи вимагають суворого дотримання регламенту  та можуть проводитися в світлу пору доби.

Винуватець аварії має компенсувати завдані збитки.

Схожі матеріали (за тегом)