|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:01 | 03.01.2024

Квартира для подружжя лікарів

Молодій родині медиків Івану та Інні Воронам у Бахмачі вручили ключі від двокімнатної квартири

1akvartaНині надзвичайно актуальною є проблема забезпечення медичних закладів Бахмаччини кваліфікованими спеціалістами. Міграційні процеси, велика плинність кадрів, відсутність житла для лікарів ставлять під загрозу якість та доступність медичної допомоги для населення. Особливо брак кадрів відчувається зараз під час пандемії коронавірусної хвороби.
Тож з метою залучення та закріплення молодих спеціалістів-лікарів, їх соціального захисту, на виконання районної програми «Забезпечення лікарів Бахмацького району службовим житлом» за клопотанням Бахмацької центральної районної лікарні, придбано двокімнатну квартиру для молодих спеціалістів-медиків – Івана та Інни Воронів.
7 грудня голова райдержадміністрації Світлана Мельник разом із генеральним директором КНП «Бахмацька ЦРЛ» Сергієм Чалим виконали приємну місію - передала ключі від новенького помешкання молодій родині лікарів – Івану та Інні Воронам. Квартира для лікарів придбана за кошти районного бюджету на первинному ринку – в новозбудованому цегляному будинку, що по вул. Героїв Крут у  м. Бахмач. Загальна площа помешкання – 54,4 м2, а вартість житла становить 450 тис. грн.
Іван та Інна немісцеві, чоловік родом із Закарпаття, а дружина - з Чернігівщини. За спеціальністю Іван – ортопед-травматолог, а Інна – невропатолог. За невеликий період роботи молоді лікарі вже встигли позитивно зарекомендувати себе. Іван Іванович живе своєю справою, постійно опановує та запроваджує нові методики лікування пацієнтів, які потребують і новітнього обладнання. Зважаючи на це, з районного бюджету виділені кошти в сумі понад 400 тис. грн. на придбання шейверної артроскопічної системи, яка призначена для розтину, згладжування і видалення тканини або дрібної кістки. Іншими словами – це якісне та високотехнологічне обладнання, яке дозволить робити малоінвазивні артроскопічні операції під відеоконтролем. До речі, таке сучасне медичне обладнання на Чернігівщині є лише в обласній та Чернігівській міській лікарнях.

 

Схожі матеріали (за тегом)