|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:00 | 02.01.2023

Віз ґвинтівки та револьвери

У ніч на неділю в пункт пропуску «Сеньківка» прибув громадянин України на автомобілі «Шевроле» російської реєстрації.

71220220Прямуючи в Білорусь, 46-річний українець обрав смугу руху «зелений коридор». Враховуючи наявні профілі ризиків щодо можливого незаконного переміщення товарів і вантажів, прикордонники Чернігівського загону ініціювали поглиблений огляд транспортного засобу. Викликало підозру й те, що автомобіль був оснащений газобалонним обладнанням.

До спільного прикордонно-митного огляду залучили службового собаку прикордонників. Знайдений сховок одразу насторожив правоохоронців, адже в паливному баку автомобіля вони знайшли запаковані в поліетилен гвинтівки та револьвери. Проте, згодом прикордонники встановили, що виявлені предмети не належать до вогнепальної зброї. Усього з паливного баку прикордонники дістали 5 пневматичних гвинтівок, 5 револьверів під патрон Флобера та дві тисячі набоїв до них. Чоловік пояснив, що придбав речі в Україні та планував їх перепродати в Білорусі.

Наразі співробітники митниці склали протокол за ст. 483 МКУ «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».

Транспортний засіб та виявлені предмети вилучені.

Схожі матеріали (за тегом)