|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:16 | 10.21.2021

Дорогі ліки під капотом

Під капотом автомобіля на кордоні знайшли медпрепарати на 233 тис. грн. Коштовні ліки виявили в пункті пропуску «Сеньківка», що на українсько-білоруському кордоні у нашій області.

liki7Приховані медпрепарати виявили під час спільного прикордонно-митного огляду мікроавтобуса, який прямував на в’їзд в Україну. Водій транспортного засобу, 36-річний житель Чернігова, зізнався, що це він заховав пакунок під капотом. Перевізник пояснив, що його знайомі попросили передати в Україну валізу з речами, в якій були також і ліки. Знаючи високу ціну цих медикаментів, а це близько семи тисяч євро, він вирішив приховати їх від огляду.

Варто зауважити, що температура зберігання деяких з виявлених препаратів не має перевищувати 8 градусів. Те, що під капотом автомобіля температура значно вища, «кур’єра», мабуть, не хвилювало.

Медичні препарати, сума оцінки яких склала 233 тисячі гривень, вилучено встановленим порядком, а в діях громадянина вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ч.1 ст.483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю».

liki8

Схожі матеріали (за тегом)