|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:17 | 12.08.2022

В авіатрощі під Чугуєвим загинули уродженці Чернігівщини

25 вересня на Харківщині при заході на посадку в аеропорту міста Чугуєва розбився літак АН-26 повітряних сил Збройних сил України. На борту літака перебували 7 членів екіпажу та 20 курсантів Харківського національного університету повітряних сил. На жаль, майже всі загинули, чудом вижити вдалося тільки одній людині.

1aviaСеред загиблих у авіатрощі двоє курсантів із Чернігівщини: чернігівець Дмитро Донець та житель селища Журавка Варвинського району Микола Микитченко.

25 вересня о 20:50 поблизу міста Чугуїв на відстані близько 2 кілометрів до військового аеропорту впав літак АН-26 ЗС України військової частини А-4104 з подальшим загоранням. Літак здійснював плановий навчальний політ. У літаку, окрім екіпажу, перебували військові льотчики та курсанти Університету повітряних сил імені І. Кожедуба. Всього на борту було 27 осіб. Катастрофа забрала життя 26 людей. Єдиний, хто вижив, – курсант з Харківщини В’ячеслав Золочевський, – наразі перебуває в лікарні. Його стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості.

Серед загиблих курсантів та офіцерів був чернігівець Дмитро Донець. Йому було 19 років. Дмитро був курсантом 133-ї навчальної групи льотного факультету університету імені Кожедуба. Ще одним загиблим виявився солдат-контрактник, уродженець села Журавка, що на Варвинщині, Микола Микитченко, випускник Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою 2015 року. Воїн-герой АТО. Йому було 22 роки.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)