|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 1:07 | 12.10.2022

У поліції Носівщини новий керівник

Днями начальник Ніжинського відділу поліції Микола Омельченко представив  т.в.о. начальника Носівського відділення поліції Михайла Калініченка.

kalinichМихайло Калініченко народився в місті Маріуполь  у 1989 році, має повну вищу освіту, в 2014 році закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.
Службу розпочав з грудня 2014 року у Московському районі Харкова: спочатку дільничним інспектором міліції, а з 2015 року — оперуповноваженим кримінальної поліції.
На керівних посадах поліції — з квітня 2018 року. Тоді Михайло Калініченко обійняв посаду  начальника сектору кримінальної поліції Славутицького відділення поліції в Київській області. Згодом служив в Управлінні захисту економіки в Чернігівській області. З травня нинішнього року і дотепер керував сектором кримінальної поліції Носівського відділення поліції.
Представляючи колективу поліції Носівського району нового начальника відділення, Микола Омельченко відзначив:
— Михайло Калініченко зарекомендував себе компетентним керівником. Він має добрі організаторські здібності, вміє налагоджувати та підтримувати дисципліну в колективі. Відзначається здатністю правильно оцінити службову ситуацію та приймати зважені рішення. Не маю сумнівів, що поліція Носівщини на чолі з новим керівником продемонструє ефективну роботу.


Носівське відділення поліції

Схожі матеріали (за тегом)