|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:28 | 11.27.2022

Взірцевому господарю – 65!

6 вересня свій ювілей мудрості і сили – 65 років – відсвяткувавперший заступник генерального директора ТОВ «Земля і воля» Василь Нестерук.

Василь Сергійович – вчений агроном, який присвятив своє життя роботі на землі. Людина високого професійного обов’язку, хлібороб від Бога. Майже 40 років свого життя він віддав одному з найкращих аграрних господарств України ТОВ «Земля і воля». Сумлінною працею, професійним підходом, почуттям відповідальності, вболіванням за розвиток господарства заслужив неабияку повагу і шану у трудовому колективі. Взірцевий господар, який щодня розумом, серцем, невтомними руками дбає про благодатну ниву і є прикладом для молодих, а часто і досвідчених працівників.

1aavmes

Ваша праця, Василю Сергійовичу, свята й благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний – вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду. Дорогий ювіляре, спасибі Вам за добросовісну і самовіддану працю, за Ваші безцінні поради, працьовиті руки і невичерпний ентузіазм!

Дозвольте від усього серця привітати Вас із 65-річчям! У цьому віці Вам, Василю Сергійовичу, не гріх і похвалитися. Щедрі роки точно не були витрачені даремно, адже Ви разом із дружиною Валентиною Іванівною виховали і поставили на ноги двох чудових доньок Світлану і Оксану. У Вашій любові й турботі зростають онуки. Вас поважають колеги, рідні, друзі. У цей святковий день ми хочемо висловити Вам глибоку повагу і захоплення! Ви завжди були для нас прикладом у всьому – у роботі, сімейному житті і активній громадській діяльності. До Вас завжди тягнуться люди, і Ви для кожного знаходите потрібні слова й поради, нікому не відмовляєте в допомозі. У Вас велике золоте серце, теплом якого Ви зігріваєте всіх, хто поруч. Нехай Ваш дім, Василю Сергійовичу, буде повною чашею, доверху наповненою здоров’ям, щастям, любов’ю і благополуччям.

 

У шістдесят п’ять розквітає життя,

І душа, наче пташка, співає!

І хоч в юність нема вороття,

Та у серці вона оживає!

Хай у житті Вашім завжди буде літо,

А якщо осінь – то тепла й золота!

Нехай у гості їдуть завжди діти,

Хай сміх і радість на подвір’ї не стиха!

Нехай рясні дощі несуть для Вас здоров’я,

Проміння сонячне цілує у вуста!

Нехай онуки зігрівають Вас любов’ю,

Бажаєм довгого й щасливого життя!

 

Колектив ТОВ «Земля і воля»

Схожі матеріали (за тегом)